Olx ustrzyki dolne. Dom na sprzedaż w bieszczadzki, podkarpackie

Ustrzyki Dolne

Olx ustrzyki dolne

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do nowo oddanego, w stanie deweloperskim, lokalu mieszkalnego, nowoczesnego i funkcjonalnego o pow. Idealne do zamieszkania jak i na baze wypadowa w bieszczady. Jest to drewni any dom przygotowany wg indywidualnego projektu, wykonany z bali jodła bieszczadzka , o powierzchni około 240 m. Mieszkanie bezczynszowe w stanie developerskim w Ustrzykach Dolnych! Global Real Estate Nieruchomości Lesko ul. W pobliżu inwestycji tereny zielone i rekreacyjne. Dwa pokoje znajdują się po stronie zachodniej natomiast od wschodniej kuchnia, łazienka i spiżarka.

Next

Mieszkanie na sprzedaż w Ustrzyki Dolne

Olx ustrzyki dolne

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane. Oferta w biurze numer: 1214 Global Real Estate Nieruchomości Lesko ul. W pobliżu mieszkania wszystkie najpotrzebniejsze instytucje publiczne, sklepy, targ, park, restauracje itp. Oferowane nieruchomości położone są na północnym stoku góry, w malowniczym otoczeniu Bieszczadzkich lasów, w odległości 500 m od centrum miejscowość. Płytki na podłodze w części kuchennej, spiżarni, łazience, przedpokoju.

Next

Mieszkanie na sprzedaż w Ustrzyki Dolne, bieszczadzki, podkarpackie

Olx ustrzyki dolne

Na o ferowany kompleks składają się działki gruntowe o łącznej powierzchni 10,62 ha. Mieszkanie ma powierzchnię 120 mkw. Świetne miejsce wypadowe w góry. Łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Otoczenie nieruchomości to pola i lasy, rozproszona zabudowa domów jednorodzinnych. Działki położone w pięknym, górzystym terenie.

Next

Działka na sprzedaż w Ustrzyki Dolne, bieszczadzki, podkarpackie

Olx ustrzyki dolne

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkowy apartament na rodzinny wyjazd w Bieszczady. Wymieniona instalacja grzewcza oraz grzejniki. W mieszkaniu ściany przygotowane pod malowanie. Bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Plac Konstytucji 3 Maja 7 38-600 Lesko tel: 13 4696732 tel: 696 087 924 e-mail: aldona globalrealestate.

Next

Ustrzyki Dolne

Olx ustrzyki dolne

Mieszkanie zostało urządzone nowocześnie, jest bardzo zadbane i przyjemne. W sypialni trzydrzwiowa szafa zabudowana z przesuwanymi drzwiami, a w przedpokoju dwudrzwiowa. Niedaleko Wysokie Bieszczady jak i nad Jezioro Solińskie. W kuchni oraz łazience płytki. Dzięki antresoli w mieszkaniu można wydzielić st. Plac Konstytucji 3 Maja 7 38-600 Lesko 13 4696732 Osoba prowadząca: Mirosław Leszczyński tel: 696-649-788 Bezczynszowe mieszkanie w okolicy Czarnej Górnej w Bieszczadach! Niedaleko Wysokie Bieszczady jak i nad Jezioro Solińskie. Sprawdź już teraz, a może już dziś znajdziesz swoją wymarzoną pracę? Mieszkanie w bloku wybudowanym w 1990r w spokojnej i cichej okolicy w pobli.

Next

Nieruchomości

Olx ustrzyki dolne

Na działkę jest urządzony wjazd z drogi wojewódzkiej. Media: woda i kanalizacja miejska, c. Budynek położony jest przy drodze gminnej posiadającej bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Mieszkanie z balkonem, dużym garażem oraz działką rekreacyjn. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, które będzie się znajduje się w Lesku, w kameralnej okolicy.

Next

Nieruchomości

Olx ustrzyki dolne

Niski czynsz i podatek ok. Nowe mieszkania w Lesku ul Moniuszki 6. Nie podoba Ci się Twoja obecna praca w Ustrzykach Dolnych, a może zostałeś zwolniony? Istnieje możliwość zakupu jeszcze jednego mieszkania w tym samym standardzie i w tej samej cenie. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do lokalu mieszkalnego wraz z przynależną w budynku mieszkalnym piwnicą o pow. W ofercie różne wymiary i kolory, hale, wiaty, kioski, magazyny, kojce, altany śmietnikowe. Okna plastikowe z szerokimi parapetami zewnętrznymi wraz z kutymi „balustradami” na donice z kwiatami.

Next